KONCERT LAUREATÓW XIII POWIATOWEGO FESTIWALU POLSKIEJ PIOSENKI ROZRYWKOWEJ + SENIOR ZA NAMI !!!

Pożegnanie Roku Kulturalnego 2022/2023 to już historia.

W to piękne popołudnie zaczynającego się astronomicznego  lata na Stadionie Szkoły Podstawowej nr 2 w Sułkowicach, KS Gościbia odbył się występ Laureatów XIII Powiatowego Festiwalu Polskiej Piosenki Rozrywkowej + Senior oraz zostały wręczone nagrody Zwycięzcom XVIII Powiatowego Konkursu Plastycznego Zwierciadło pt. „Portret osoby publicznej z uwzględnieniem charakteru specyfiki wykonywanej przez nią pracy”.

Swoją obecnością zaszczycili: Burmistrz Gminy Sułkowice Pan Artur Grabczyk, Starosta Myślenicki Pan Józef Tomal, Wiceburmistrz Gminy Sułkowice Pan Dariusz Melerowicz, Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Sułkowicach Pan Adam Bargieł, Radny Gminy Pan Kamil Żądło, Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Sułkowicach Pan Marceli Pacut, Zastępca Dyrektora Szkoły Pani Teresa Chodnik – Bigaj.                                                        PRZYJACIELE SOK: Pan Kazimierz Skorut, Pan Paweł Kuźniar, Pan Krzysztof Światłoń, Państwo Anna i Zbigniew Chmura.

Podczas Koncertu wystąpili: Zespół Środowiskowy Domu Samopomocy w Sułkowicach, Zespół Harbutowiacy z Warsztatów Terapii Zajęciowej z Harbutowic, Anna Murzyn, Wojciech Mitan z WTZ z Dobczyc, Adam Serafin z Środowiskowego Domu Samopomocy        z Lubnia, Julian Pułka z Przedszkola Samorządowego nr 2 z Dobczyc, Grupa „Wesołe Smyki” z  PS nr 1 z Pcimia, Grupa  „ Muchomorki” z PS nr 2 z Sułkowic, Klub Senior +            z Sułkowic, Aleksandra Cegielska z SP z Borzęty, Maja Śmiłek i Julia Bogacz z  SOK,      Paweł Leśniak z Krzywaczki. Po pięknych występach zostały wręczone nagrody Zwycięzcom Konkursu Plastycznego Zwierciadło, które wręczyli Burmistrz Gminy Sułkowice Pan Artur Grabczyk, Starosta Myślenicki Pan Józef Tomal.

Na zakończenie imprezy wystąpił Zespół taneczny Retro, który został nagrodzony dużymi brawami oraz zostały wręczone przez Instruktorów SOK dyplomy uczestnikom naszych kół zainteresowań w Roku Kulturalnym 2022/2023.

Wszyscy uczestnicy imprezy mogli zasmakować kiełbasek upieczonych przez naszych druhów strażaków z OSP Sułkowice oraz skorzystać bezpłatnie z zjeżdżalni dmuchanych.

Patronat honorowy: Burmistrz Gminy Pan Artur Grabczyk, Starosta Myślenicki Pan Józef Tomal,

Patronat medialny: iTV Myślenice, Klamra

Sponsorzy: Firma Aruś, Stanbud, Arkus-Dystrybucja, Mataloplast, Hurtownia Marek,            Anna i Zbigniew Chmura, Ferma Kuźniar, Firma Suł-Met, Fizjomedicus, Enka Kebab.

Organizator: Sułkowicki Ośrodek Kultury, Starostwo Powiatowe w Myślenicach.

Dziękujemy Panu Burmistrzowi Arturowi Grabczykowi, Radzie Gminy Sułkowice, Panu Staroście Józefowi Tomalowi za dofinansowanie naszych imprez. Powiatowemu Centrum Pomocy Rodzinie na czele z Dyrektorem Panem Piotrem Gofroniem za pomoc w organizacji tego wydarzenia. Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 2 za bezpłatne użyczenie terenu boiska.

Podziękowania kierujemy w stronę: Strażaków z OSP Biertowice za pomoc w rozłożeniu namiotu, Komendantowi Gminnemu OSP  druhowi Rafałowi Kurkowi i jego kolegom druhom z OSP Sułkowice za przygotowanie grilla i pysznych kiełbasek, Panu Zbyszkowi                   za profesjonalną obsługę sceny, Panu Mateuszowi i jego Żonie za zjeżdżalnie dmuchane.

Dziękujemy Instruktorom SOK, Rodzicom, Opiekunom, Dzieciom za uczestnictwo                  w naszych zajęciach.  Panu Krzysztofowi Ruskowi za pyszną kiełbaskę.

Zapraszamy  na Akcję Wakacje od 24 lipca do 11 sierpnia 2023 oraz na Sułkowickie Granie, które odbędzie się 20 sierpnia 2023 o godzinie 15.00 nad Zalewem, na zajęcia stałe jakie oferuje Ośrodek. Startujemy od września. Zapisy trwają.

Życzymy wspaniałych WAKACJI.