AKCJA FERIE z GOK “KUŹNIA” Pierwszy tydzień za nami!!!

W poniedziałek 12.02.2024r. ruszyła kolejna Akcja Ferie z GOK “KUŹNIA”.  Na początku omówiliśmy zasady bezpieczeństwa oraz regulaminy obowiązujące dzieci, uczestniczące w Akcji. Później przyszła pora na integrację. Każdy uczestnik przedstawił się i powiedział coś o sobie, co lubi, a czego nie. Połączyliśmy to w zabawę „MEMORY”, czyli kto zapamiętał jak najwięcej informacji o kolegach i koleżankach.

We wtorek odbył się bal karnawałowy, fantastyczna zabawa na której Pan Mirek włączył kolorowe światła, kulę świetlną, dym i muzykę. Dzieci miały bardzo ciekawe i różnorodne przebrania. Oprócz wspólnej zabawy był też konkurs tańca, gdzie chętni uczestnicy wykonali własne choreografie do wybranych utworów. Wszyscy pięknie się zaprezentowali.

W środę pojechaliśmy na basen do Suchej Beskidzkiej. Jak zwykle wodne szaleństwa sprawiły dużo radości dzieciom.

W czwartek była wycieczka do kina Cinema City Zakopianka na film animowany pt. „Katak” – Podwodna przygoda, który bardzo podobał się dzieciom, a dodatkową atrakcją był popcorn, nieodłączny element wyjazdu do kina.

W piątek mieliśmy Gości. Najpierw przyjechał do nas Teatr Maska z Krakowa, który swoim przedstawieniem przybliżył zdrowe żywienie oraz zdrowy styl życia. Później zawitał Pan Policjant, który wygłosił prelekcję na temat bezpiecznego spędzania wolnego czasu, zasadach ruchu drogowego oraz właściwym zachowaniu w różnych sytuacjach. Zaprezentował też pracę policji. Resztę piątkowego dnia, zgodnie z zaleceniami aktorów teatru spędziliśmy na sportowej rywalizacji grupowej. Przed nami weekend, a po nim kolejny tydzień atrakcji.