ZAKOŃCZENIE ROKU KULTURALNEGO 2025/2026

25 czerwca 2026 roku nad zalewem w Sułkowicach odbyło się Zakończenie Roku Kulturalnego 2025/2026, zorganizowane przez Gminny Ośrodek Kultury „KUŹNIA” w Sułkowicach. Podczas wydarzenia wystąpiły uczestniczki Koła Wokalnego, Koła Gitarowego oraz dwie grupy Zespołu Tanecznego Retro, prezentując efekty swojej całorocznej pracy. Uroczystość swoją obecnością zaszczycił Burmistrz Gminy Sułkowice Pan Artur Grabczyk. Wszyscy uczestnicy zajęć otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki, a wspólne spotkanie zakończyło się grillem i poczęstunkiem.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, instruktorom i rodzicom za kolejny rok pełen zaangażowania. Szczególne podziękowania kierujemy do druhów z OSP Biertowice, za udostępnienie grilla, firmie Mat-Mix, Restauracji Alteria oraz Gminie Sułkowice za bezpłatne udostępnienie terenu. 

Dziękujemy za wspólnie spędzony rok i życzymy wszystkim udanych oraz bezpiecznych wakacji.