Zakończenie Roku Kulturalnego 2023/2024

20 czerwca 2024r na boisku sportowym przy Szkole Podstawowej nr 2 w Sułkowicach zakończyliśmy Rok Kulturalny. Uczestnicy zajęć organizowanych przez GOK Kuźnia otrzymali dyplom oraz prezent z rąk swojego Instruktora. Podczas imprezy na scenie przed licznie zgromadzoną publicznością  wystąpiło Koło wokalne prowadzone przez Panią Joannę Sadkiewicz oraz Zespół Taneczny Retro prowadzony przez Pana Michała Rostowskiego. Swoją obecnością zaszczycili Wiceburmistrz Gminy  Sułkowice Pan Dariusz Melerowicz, Wicedyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2 w  Sułkowicach Pani Teresa Chodnik – Bigaj. Pan Burmistrz wraz z Dyrektorem GOK Kuźnia Krzysztofem Trojanem podziękowali Instruktorom i pracownikom GOK za pracę w Roku 2023/2024, a dzieciom życzyli udanych wakacji.

Każdy z uczestników otrzymał talon na kiełbaskę i soczek, do dyspozycji dzieci były dmuchane zjeżdżalnie oferowane przez Firmę Mat – Mix. Na zakończenie największą atrakcją dla naszych pociech była kąpiel w pianie.

Dziękujemy Dyrekcji Szkoły Podstawowej Nr 2 w Sułkowicach za udostępnienie terenu, Jednostce OSP Sułkowice za grilla i jego obsługę, Jednostce OSP Biertowice za użyczenie sceny.

Dziękujemy Rodzicom, Opiekunom za tak liczne przybycie i zaufanie jakim Państwo nas darzycie.

Zapraszamy od września na zajęcie, które oferuje nasz Ośrodek.

Zapisy trwają. Ilość miejsc ograniczona.

Kolejna atrakcja oferowana przez GOK Kuźnia to: Akcja Wakacje oraz Konkursy wakacyjne.